NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANA KOLABORACJA SUPREME X LOUIS VUITTON

16:09:00 LUXX400 2 Komentarze


O tej kolaboracji świat mody plotkował bardzo długo. Nastał ten dzień, kiedy możemy ujrzeć efekty pierwszej współpracy domu mody Louis Vuitton z marką Supreme.  


Podczas ostatniego Paris Fashion Week mogliśmy ujrzeć pierwszą kolekcję współpracujących ze sobą marek. Plotki o współpracy LV z Supreme pojawiły się, kiedy to dyrektor kreatywny Kim Jones umieścił na swoim instagramie zdjęcie monogramu Louis Vuitton z naklejką Supreme. Chwilę potem zdjęcie zostało usunięte, a plotki pozostały. 

"To wydarzyło się rok temu i jak się okazało, wszyscy byliśmy tym pomysłem zachwyceni. W świecie, w którym wszyscy pragną nowości, miło jest zrobić coś, co jest bardzo świeże. Wszystko, co robię, robię po to, aby wywołać u klienta zachwyt i robić rzeczy, które sam lubię" - współpracę z Supreme komentuje Kim Jones, dyrektor kreatywny Louis Vuitton.

Jest to kolejny ruch domu mody, który ma na celu dotarcie do nowych klientów. Takie zabiegi stosują również inne marki, które poprzez takie współprace pragną dotrzeć do nowej grupy odbiorców. Ciekawą strategię poczyniła również marka Dolce&Gabbana, która zaprosiła na swój pokaz gwiazdy social mediów.

Dajcie znać, które rzeczy Wam się podobają! :) 


SUPREME X LOUIS VUITTON - POKAZ


SUPREME X LOUIS VUITTON - PRODUKTY

Zdjęcia: Conde Nast oraz Instagram Louis Vuitton


                                         Zapraszam na mój najnowszy film na kanale! ----> link 

2 komentarze:

  1. Oryginalne dodatki, co do tego nie ma 2ch zdań :). Jeśli lubisz snakersy, kicksy, męskie new balance w odpałowych kolorach, to zapraszam do siebie. Ciekawie byłoby zobaczyć Twoją stylizację z naszymi butami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow - ciuchy wyglądają na szalone :) kocham Supreme, więc moim zdaniem taka kolaboracja to ciekawy pomysł i i tak mi się podoba :) w wolnych chwilach zapraszam do siebie do poczytania - piszę nie tylko o ciuchach :)

    OdpowiedzUsuń