KENZO x H&M - PIERWSZE ZDJĘCIA KOLEKCJI + KULISY KAMPANII

15:22:00 LUXX400 0 Komentarze


Do premiery kolekcji Kenzo x H&M pozostał już tylko miesiąc i kilka dni. Dzięki czemu w internecie pojawiają się nowe zdjęcia produktów domu mody dla sieciówki H&M. Autorem zdjęć do kampanii został Jean-Paula Goude. Cała kolekcja trafi do sprzedaży 3 listopada.

Do udziału w kampanii Kenzo dla H&M zaproszono kilka osób ze świata mody, muzyki, sztuki, a także aktywistów. Wśród ambasadorów są Chance the Rapper, Iman i raper Suboi, Rosario Dawson, Ryuichi Sakamoto, Chloë Sevigny i Xiuhtezcatl Martinez. Fotograf wykorzystał w kampanii charakterystyczny dla siebie styl, rozcinając zdjęcia i ponownie składając poszczególne elementy.

Wszystkie zdjęcia kampanii Kenzo x H&M ukażą się w okolicach  20 października.


Zdjęcia do poniższego lookbooka H&M wykonał Oliver Hadlee Pearch.  Składają się na niego zdjęcia prezentujące różnych artystów i aktywistów, którzy zostali ambasadorami owej kolekcji, czyli Amy SallJuliana HuxtableIsamaya French, Oko Emobo.


W internecie pojawił się również krótki film przedstawiający kulisy pracy nad premierową kolekcją. Z filmu możemy się dowiedzieć, iż projektanci zainspirowali się wcześniejszymi szkicami fotografa, które zostały wykonane w latach 70 i pasują do kolekcji. Neonowe kolory, wielobarwne grafiki, wysokie czapki każda z tych rzeczy została naznaczona tygrysimi pasami, które są znakiem rozpoznawczym marki Kenzo.

0 komentarze: