IT’S COUTURE BABY! - NAJLEPSZE STYLIZACJE

16:46:00 LUXX400 6 Komentarze

Cześć!

Od kilku dni w Paryżu trwa prawdziwe święto mody. Wielu projektantów prezentuje swoje specjalne kolekcje haute couture. Co za tym idzie do światowej stolicy mody zjechali się blogerzy, celebryci, gwiazdy jak i fani mody. Każda z tych osób chce jak najlepiej wypaść i być zauważona poprzez swoją stylizacje. Innym się to udało, a o niektórych chciałby się jak najszybciej zapomnieć. Sprawdźcie najlepsze Street Style'owe stylizacje z PFW.

6 komentarze:

PODSUMOWANIE MUZYCZNEGO 2015 ROKU

12:38:00 LUXX400 7 Komentarze

Siemka!

Jak zapewne niektórzy wiecie interesuje się muzyką. Nie rok, nie dwa a już prawie trzy lata. Prowadzę portal muzyczny, poznałem artystów, miałem okazję z nimi porozmawiać. Dzisiaj jednak przygotowałem zestawienie podsumowujące 2015 rok w muzyce. Znajdziecie tutaj 36 piosenki, czyli średnio 3 piosenki wydane w każdym miesiącu ubiegłego roku. Od razu zaznaczam, ze kolejność opublikowanych piosenek jest przypadkowa. Podawajcie swoje propozycje w komentarzach! :)

7 komentarze:

TOP6 GARNITURY NA STUDNIÓWKĘ

21:17:00 LUXX400 9 Komentarze

Cześć!

To mój pierwszy wpis na tym blogu. Dzięki wielkie, że tu jesteś! Na sam początek przygotowałem wpis dotyczący garniturów na studniówkę. Sezon studniówek już rozpoczęty, warto więc pomyśleć o tym co na siebie założyć. Wytypowałem 6 modeli garniturów, które sprawdzą się podczas tego ważnego wieczoru. Pamiętajcie o moich innych portalach społecznościowych! Znajdziecie mnie na INSTAGRAMIE oraz w aplikacji SNAPCHAT: luxx40Który Waszym zdaniem jest najlepszy? Może macie jakieś swoje propozycje?

INSTAGRAM: luxx400
SNAPCHAT: luxx40

Wszystkie umieszczone rzeczy kupicie w sklepie Zalando!

9 komentarze: